لیدرهای پرسپولیس و استقلال محروم شدند
ساعت ۱٢:۳٠ ‎ب.ظ روز دوشنبه ۱٧ خرداد ۱۳۸٩  کلمات کلیدی:

لیدرهای دو تیم فوتبال استقلال و پرسپولیس به دلیل تخلف در بازی امید‌های این تیم محروم شدند.

 در دیدار دو تیم امید پرسپولیس و استقلال تخلفاتی از سوی تماشاگران منتسب به هردو تیم صورت گرفت.
بر همین اساس کمیته انضباطی با صدور قرار دستور موقت عباس اسماعیل بیگی و داود جوراب لو (لیدرهای پرسپولیس و استقلال) را از تاریخ 11 خرداد از ورود به کلیه استادیوم های ورزشی جهت تماشای هر گونه مسابقه رده امید تیم های فوق تا اطلاع ثانوی محروم هستند.بر همین اساس عباس اسماعیل بیگی و داود جوراب لو باید روز دوشنبه 31 خرداد در کمیته انضباطی حضور داشته باشند.

*جریمه نقدی برای تیم های شاهین بوشهر و مقاومت سپاسی

دیدار دو تیم مقاومت سپاسی و شاهین بوشهر از سری رقابت های لیگ برتر در تاریخ 16 اردیبهشت در شیراز برگزار شد که تماشاگران هر دو تیم مرتکب تخلفاتی شدند. همچنین هر دو تیم در شروع دیدار با یک دقیقه تاخیر وارد زمین شدند.
بر همین اساس از بابت تخلفات تماشاگران هر دو تیم ، هر کدام از باشگاه های شاهین بوشهر و شهید سپاسی به پرداخت 40 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند.

به مسئولین تیم بوشهر به دلیل هجوم به زمین چمن در پایان مسابقه و مسئولین هیات استان به جهت ازدحام در کنار زمین مسابقه و انجام مصاحبه در مکان غیر مناسب، تذکر داده شد ه و یاد آور می شود عدم رعایت اصول یاد شده در دیدار های بعدی موجب اعمال مقررات انضباطی است.

تیم های شاهین بوشهر و سپاسی شیراز به دلیل یک دقیقه تاخیر در زمین مسابقه هرکدام به پرداخت 2 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند.