قریب: به باشگاه استقلال باز نمی گردم
ساعت ۱۱:٠٠ ‎ق.ظ روز دوشنبه ۱٧ خرداد ۱۳۸٩  کلمات کلیدی:

 

محمد حسین قریب یکی از نامزدهای سازمان تربیت بدنی برای مدیریت باشگاه استقلال تهران گفت که به دلیل مشغله فراوان و تدریس در دانشگاه، نمی تواند بار دیگر مسئولیت این باشگاه را عهده دار شود.


قریب گفت : مذاکراتی در خصوص مدیرعاملی باشگاه استقلال با او صورت گرفته اما به دلیل مسئولیت های اجرایی به این پیشنهاد پاسخ منفی داده است. 
وی  ضمن قدردانی از حسن نیت مسئولان سازمان تربیت بدنی گفت: به طور قطع پذیرش چنین مسئولیت سنگینی، ‌نیازمند وقت و آرامش است که بنا به دلایل ذکر شده نمی توانم سکان هدایت باشگاه استقلال را عهده دار شوم.
 مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال، خبرهای روز گذشته مبنی بر توافق به عمل آمده برای پذیرش مسئولیت مجدد در این باشگاه را شایعه دانست و افزود: مسئولیت های سنگین شغلی از یک سو و تدریس در دانشگاه از سوی دیگر، مانع از این کار شد ضمن اینکه از آمادگی لازم جهت بازگشت مجدد به استقلال برخوردار نیستیم.
 وی برای مدیر آتی باشگاه استقلال آرزوی توفیق کرد و ابراز امیدواری نمود که این تیم پرطرفدار بتواند در عرصه آسیا و لیگ دهم به موفقیت های بزرگ دست یابد.
 قریب در پایان از حمایت هواداران استقلال تشکر کرد و گفت که به عنوان یک طرفدار ، از این تیم حمایت کرده و آرزو می کنم بار دیگر آبی های پایتخت در عرصه جام باشگاه های آسیا به مقام قهرمانی برسند.