کربکندی:وقتی همه می‌روند من هم نمی‌مانم
ساعت ۱٠:٥۸ ‎ق.ظ روز دوشنبه ۱٧ خرداد ۱۳۸٩  کلمات کلیدی:


سرمربی فصل گذشته تیم فوتبال صبای قم با اشاره به اینکه وضعیت این باشگاه مشخص نیست، گفت: هنوز قرارداد جدیدی با تیم فوتبال صبای قم امضا نکرده ام و با ادامه این روند در این تیم نمی مانم.


 رسول کربکندی گفت: درحالیکه مسئولان باشگاه طی روزهای گذشته خبر تمدید قرارداد با من را مطرح کرده اند اما هنوز بصورت رسمی با این تیم قرارداد نبسته ام زیرا وضعیت این باشگاه و تیم مشخص نیست.

 وی ادامه داد: بسیاری از نفرات صبا بازیکن آزاد هستند و نفراتی مانند نوری، اسدی، فشنگچی و ... هم به تیم‌های دیگر رفته اند. ارشاد یوسفی و داود حقی هم در حال مذاکره با تیم‌‎های دیگری هستند و این مسئله بسیار نگران کننده است. وقتی برای تیم دلسوزی نکنند و شیوه‌های اداره یک تیم را ندانند، تیم در نهایت از دست می رود.

 سرمربی فصل گذشته تیم فوتبال صبای قم با بیان اینکه به غیر از صبا با هیچ باشگاه دیگری مذاکره نکرده است، اضافه کرد: وقتی باشگاه بازیکن و برنامه نداشته باشد، من هم نخواهم ماند، البته 2، 3 روز صبر می کنم و پس از آن در این مورد تصمیم‌گیری می کنم.

 وی با اشاره به اینکه نگران کار کردن یا نکردن خود نیست، افزود: می خواستم تمرینات را از 25 خردادماه آغاز کنیم اما اصلا معلوم نیست وضعیت تیم چه می شود. مسئله مهم در یک تیم داشتن بازیکن تاثیرگذار است. بازیکنان جوان نمی توانند در خانه بنشینند و ببینند تکلیف صبا چه می شود، به همین دلیل به پیشنهادات دیگر خود فکر می کنند که با این شرایط کار کردن سخت می شود.

 کربکندی در پایان گفت: می خواستم بعد از اینکه یک نیم فصل خوب را با صبا تجربه کردم، امسال ثمره رشد تیم را ببینم اما مسئولان استان بی خیال وضعیت نگران کننده تیم هستند. همه چیز در حال حاضر بستگی به مسئولان دارد که امیدوارم هرچه زودتر این وضع به پایان برسد.