احتمال حضور یک مربی بدنساز اسپانیایی در تیم فوتبال راه آهن
ساعت ٥:۱۱ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۱٦ خرداد ۱۳۸٩  کلمات کلیدی:


سرمربی تیم فوتبال راه آهن شهرری از احتمال حضور یک مربی بدنساز اسپانیایی در این تیم برای فصل آینده لیگ برتر باشگاههای ایران خبر داد.


 "مهدی تارتار" روز یکشنبه  در خصوص آخرین وضعیت تیمش اظهار داشت: طبق برنامه های ارائه شده به مدیریت باشگاه هم اکنون در حال جذب و حفظ بازیکنان مورد نظر خود هستیم و احتمالا فصل آینده را با حضور یک مربی بدنساز اسپانیایی شروع خواهیم کرد.
 وی با اشاره به بازیکنان جذب شده تاکید کرد: امین متوسل زاده، مصطفی صبری و حمید هدایتی بازیکنانی هستند که با آنها به توافق رسیده ایم و سایر گزینه ها نیز در حال بررسی است.
 سرمربی تیم راه آهن یادآور شد: مذاکرات ما با علیرضا عباسفرد، بازیکن فصل گذشته پیکان نیز نتیجه بخش نبوده است و حضور این مهاجم در تیم راه آهن به احتمال زیاد منتفی است.
 تارتار در خصوص برنامه های آماده سازی راه آهن نیز تصریح کرد: طبق برنامه ای که به باشگاه ارائه داده ام، از بیستم خرداد ماه تمریناتمان را با نفرات جذب شده و بازیکنان مورد نظر آغاز می کنیم و در ادامه یک اردوی آماده سازی را در ترکیه برپا خواهیم کرد.
 وی افزود: این اردو در اواسط تیرماه و به مدت 10 روز در کشور ترکیه برگزار می شود تا با آمادگی کامل دهمین دوره لیگ برتر فوتبال را آغاز کنیم.
 تارتار در پایان بازی کردن تیم راه آهن در شهرری را منوط به آماده شدن ورزشگاه این شهر دانست و گفت: اگر ورزشگاه اختصاصی راه آهن در شهرری آماده شود دیدارهای نیم فصل دوم خود را در این شهر برگزار خواهیم کرد.